GOD JUL!

Vi ønsker alle en riktig god jul og et godt nyttår! Her kommer en liten statusoppdatering.

Det nærmer seg jul med stormskritt og snart er det tid for å innta alt fra ribbe, pinnekjøtt, mandariner, marsipangris, kalkun og det man måtte makte under de ulike julemiddagene. På lista står tradisjoner, etterlengtet tid med familie og venner, hjemreise til hjembygda, hytteturer, kanskje en tur på ski (om snøen melder sin ankomst…) – og forhåpentligvis en behagelig julefred som senker seg i alles hjem.

Vil benytte anledningen til å takke alle for året som har gått, som har inneholdt både oppturer og nedturer for klubbens del. Denne gangen går den spesielle takken til alle våre spillere – som står på og kjemper med blod, svette og tårer! Fortsett slik i året som måtte komme! Snart er det en liten juleferie, og vi håper dere nyter den – det har dere fortjent! 🙂

EN SPORTSLIG STATUSOPPDATERING SÅ LANGT DENNE SESONGEN: 

Det gjenstår i skrivende stund kun to kamper i dette året, disse kampene er Levanger J18-2 mot Sverresborg på hjemmebane, søndag kl. 16:05 i Trønderhallen og bortekamp for Levanger J18-1 mot Charlottenlund, som også avholdes søndag.

J16 leder så langt tabellen i Trønderenergi-serien etter 7 kamper med 6 seiere og kun et tap!

J18-1 står foreløpig på en 7.ende-plass i Regionsserien med 7 kamper spilt, hvorav 4 er seiere, 1 uavgjort og 2 tap. Her har vi igjen noen kamper før vi har spilt like mange kamper som andre lag på tabellen.

J18-2 leder dog Trønderenergi-serien og står ubeseiret i denne gruppen etter 5 kamper!

Levanger 2 i 3. DIVISJON står på delt topplassering med Vikvarvet/Selbu med begge 18 poeng!

I 2. DIVISJON er det tett i toppen, og vi venter nå spent på kampen mot Byåsen (dato for den utsatte bortekampen vil komme så fort den er berammet). Vi ligger foreløpig med 16 poeng, som er to poeng bak Byåsen Bredde, som har like mange kamper spilt som oss. Dette gjelder også Charlottenlund SK Håndball Elite, og vi skal helder ikke glemme Utleira og Molde HK Elite 2 som også er med! Det blir en spennende vårsesong i kampen om opprykk og nervepirrende til siste slutt! Hele 7 hjemmekamper står igjen, og vi håper på like stort engasjement disse kampene – SEIRA! 🙂

Vi SER FREM TIL 2016 OG HVA DET KOMMENDE ÅRET MÅTTE BRINGE! 

Vil med dette ønske alle spillere, trenere, støtteapparat, bidragsytere og ressurspersoner i klubben, dugnadsgjeng og foreldre, sponsorer og samarbeidspartnere, og alle andre, en RIKTIG GOD JUL & GODT NYTTÅR!

Julehilsen fra alle oss i Levanger Håndballklubb 🙂

PS: LHK-kontoret vil være ubemannet fra og med 18. desember til 5. januar. Om det måtte være noe kan dere sende en e-post til: [email protected]

God-Jul-kort

 

 

 

Publisert 14. desember 2015